Politinio spektro kaita pokaryje

Šiandien rūpinimasis neturtingaisiais, mažiau pasiturinčiais ar kitomis “rizikos grupėmis” yra išimtinai kairiosios politikos paradigma. Tuo tarpu dešinieji – nuo liberalų iki konservatorių – mato tokį rūpestį, kaip geriausiu atveju antraeilį… Read more »

Politinės srovės

Suskirstyti visą politikos spektrą į keletą pagrindinių srovių yra sunkiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Mat kiekviena politinė srovė turi savo idėjas apie tai, kaip visa politinė erdvė yra… Read more »

Kaip išsirinkti progines sukneles?

Proginės suknelės pastaruoju metu sparčiai populiarėja. Merginos besiruošiančios kokiam nors vakarėliui dažnai galvoja kaip apsirengti, kokią suknelę dėvėti šventės metu. Ir tai savaime suprantama kodėl, juk kiekviena mergina vakarėlyje nori… Read more »

Kvepalai

Carolina Herrera kvepalų kolekcija Puig prasidėjo 1988 metais, pirmasis kvapas Carolina Herrera atsirado dizanerių Carlos Benaïm, Max Gavarry ir rosendo Mateu.Carolina Herrera atspindi prancūzų moterišką prabangą,turtingas gėlių ir dar brangios… Read more »

Blakstienų tušas

Puošiantis prieš iškilmingas šventes, vakarėlius ar tiesiog gražinantis prieš darbo dieną norisi atrodyti gerai arba labai gerai, todėl naudojamos įvairios kosmetikos priemonės. Tačiau sunku nuspręsti, kaip geriau pasidažyti blakstienas konkrečioje… Read more »

Naujos tvoros parodoje

Naujieji Fortinet vartai sudomino daugelį parodos lankytojų Šių metų sausio 17-19 dienomis Niurnberge vyko Perimetro Apsaugos Paroda. 83 dalyviai pristatė savo gaminius ir paslaugas 2154 lankytojams. Betafence pristatė naujus vartus… Read more »