Blakstienų tušas

      No Comments on Blakstienų tušas

Puošiantis prieš iškilmingas šventes, vakarėlius ar tiesiog gražinantis prieš darbo dieną norisi atrodyti gerai arba labai gerai, todėl naudojamos įvairios kosmetikos priemonės. Tačiau sunku nuspręsti, kaip geriau pasidažyti blakstienas konkrečioje situacijoje.

Ruošiantis kasdieniams darbams: darbui biure, pietums ir pan., neverta labai persistengi, išsipuošti, jokiu būdu nerekomenduojama naudoti itin atsparaus, sunkiai nusivalančio blakstienų tušo – nuolatinis jo naudojimas yra kenksmingas Jūsų blakstienoms. Geriausia tokioje situacijoje naudoti paprastą, juodos spalvos blakstienų tušą, kuris Jūsų blakstienas pagražintų, tačiau neatimtų natūralaus grožio.

Keliaujant į vakarėlį, jei nenumatote išorinio pavojaus akių makiažui (vėjas, lietus, vanduo ir kt.) taip pat venkite atsparaus tušo, tačiau vakarui puikiai tinka riečiantys ar ilginantys, taip pat tankinantys blakstienų tušai. Žinoma, reiktų atsižvelgti ir Jūsų blakstienų tipą. Jei jos yra retos – tankinimas tikrai puikus dalykas, tuo tarpu itin tankios blakstienos jas patankinus ima atrodyti nebe gražiai, užstoja ir pernelyg užtamsina akis.

Blakstienų tušas, kuris sugeba atskirti blakstienas puikiai tinka toms, kurios skundžiasi nuolat sulimpančiomis blakstienomis bei vis atsirandančiais gumuliukais, kuriuos tenka iššukuoti, pašalinti. Tokio tušo sudėtyje dažniausiai yra glicerino bei kitų ekstraktų, kurie sukuria stumiantį poveikį. Kartais tai tiesiog ideali išeitis nereikalaujanti jokio papildomo darbo.

Geros kokybės blakstienų tušas [2] padeda atrodyti nuostabiai įvairiausiomis progomis, tačiau net ir tai žinodamos dailiosios lyties atstovės neretai pasirenka prastesnės kokybės, bet pigesnį blakstienų tušą. Verta suprasti, kad pigesnis blakstienų tušas ne tik greičiau išsinaudos, bet ir nesuteiks tokio gero efekto, kokį gali suteikti geros kokybės brangesnis tušas. Žinoma, ir brangūs tušai ne visuomet padeda atrodyti taip kaip tikimasi ar kaip nurodyta paveikslėlyje, tačiau per kurį laiką atradus savo mėgstamą ir tinkamiausią tušą vėliau visai neteks dėl to sukti galvos.

Kalbant apie tušo kokybę išskiriama ne tik pačio tušo, bet ir jo šepetėlio kokybė. Teigiama, kad būtent šepetėlis ir yra didžioji dalis kokybės, tad jei pats tušas Jums patinka, bet neįtinka jo šepetėlis, pagalvokite apie jo keitimą. Žinoma, įmanoma sukeisti tiesiog šepetėlį, tačiau tai ne visuomet patogu ir tinkamas sprendimas. Taip pat naudinga žinoti, kad ilginimo, tankinimo, rietimo efektai išgaunami tik naudojant tinkamus šepetėlius, todėl atidžiai paskaitykite tušo aprašymą ir įsitikinkite, kad Jūsų pasirinktas blakstienų tušas gali suteikti tokį efektą, kokio Jūs ir siekiate.

Jei dažnai pramogaujate, darbe siekiate atrodyti nepriekaištingai ir turite nuolatos į save atkreipti dėmesį, Jums reikalingi įvairaus tipo blakstienų tušai, kad galėtumėte eksperimentuoti ir kiekvieną kartą atrodyti skirtingai, įdomiai, patraukliai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *