NTbumas.lt – naujas skelbimų rinkos žaidėjas

      No Comments on NTbumas.lt – naujas skelbimų rinkos žaidėjas

Kiek kainuoja butai viename ar kitame mieste? – klausimas, kuris vienas iš dažniausiai pasitaikančių interneto paieškoje. Jis aktualus ne tik perkantiems, bet ir parduodantiems. O greičiausio atsakymo šaltinis dažniausiu atveju yra ta pati internetinė erdvė, nes populiariausias būdas ir šiai dienai bene efektyviausia reklamos priemonė parduodant nekilnojamojo turto objektus yra skelbimų portalai. Kai kuriais atvejais naujų projektų vystytojai ir pardavėjai sukuria atskiras svetaines pristatyti savo parduodamą konkretų projektą. Tačiau kaip ir visos naujos interneto svetainės, norint, kad jos sulauktų lankytojų dėmesio, reikalauja papildomų resursų. Todėl nepakanka vien sukurti parduodamų butų puslapį, būtina gauti nuorodų iš didžiausių skelbimų portalų, kaip antai aruodas.lt, domoplius.lt, ntžemėlapis, ntbumas.lt ar kitų.

didziausi nt skelbimu portalai

Svarbu ir kokybė ir kiekybė

Štai didžiausios nt agentūros Remax, Capital gerus rezultatus pasiekia ir dėl to, kad daugelį metų naudojasi taip pat nt skelbimų portalais, talpina parduodamus ir nuomojamus butus, namus ar patalpas ne tik į didžiausią lankytojų srautą generuojančias svetaines, bet dairosi ir į dar pakankamai naujus rinkos žaidėjus, pavyzdžiui ntbumas.lt. Kokios funkcijos padeda užtikrinti efektyvesnį pardavimą? Atsakymas vienas – visos, kurios užtikrinta geresnį pasiekiamumą ir matomumą. Posakis “daugiau – vadinasi geriau” šioje vietoje geriausiai tinkamas, kadangi kuo daugiau potencialių klientų galimai pamatys, tuo didesnis šansas greičiau parduoti butą ar namą. Tai galioja visiems ir senos statybos ir naujos statybos būstams. Matomumo kokybei pagerinti (didieji ir ne tik) portalai siūlo papildomas funkcijas: iškėlimas į kategorijos sąrašo viršų, paryškinimą spalva, papildomus vip blokus, kurie matomi pirmame puslapyje. NTbumas.lt taip pat siūlo papildomą patogią vartotojams, ieškantiems būsto, funkciją – paieška žemėlapyje, kuri leidžia matyti objektų išsidėstymą tarkime dominančiame Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų rajone. Taip pat paiešką galima filtruoti apibrėžtu atstumu kaip antai 10 km spinduliu. Tai leidžia ne tik naršyti po patalpintų skelbimų kategorijas, bet ir sukonkretinti paieškos kriterijus pagal norimą gyventi mikrorajoną ir pamatyti siūlomų atitinkamoje teritorijoje nt objektų kiekį ir net kainas. Beje, kalbant apie kainas, beveik visi be išimties portalai turi rūšiavimo pagal kainos dydį funkciją. Toks filtras leidžia lankytojams, ieškant namų, atsižvegti į turimą biudžetą. Visa tai aktualu ne tik pirkimo, bet ir kambario (ypač studentams, kurie ruošiasi keltis gyventi į sostinę ar kitą didįjį Lietuvos miestą), ar komercinės paskirties patalpų nuomos atveju. Tokiu būdu galima nesunkiai surasti geriausią siūlomą variantą. Dar viena labai naudinga funkcija yra skelbimų prenumerata. Ja naudotis ypač paprasta, tereikia priregistruoti savo elektroninio pašto adresą. NTbumas.lt atveju ieškant būsto, nustatomi paieškos kriterijai: miestas, kambarių skaičius, plotas, kaina ir šie nustatymai išsaugomi. Ir vos tik atsiranda nustatymus jūsų reikalavimus atitinkantys butai, namai, sklypai ar kiti objektai – sulaukiate elektroninio laiško. Tokiu būdu nebūtina nuolat “sėdėti internete” ir sekti situaciją, pranešimus apie naujus, jus dominančius skelbimus gausite į savo elektroninio pašto dėžutę. Tokia informacija aktuali ne tik fiziniams asmenims, bet ir brokeriams, kurie nuolat seka rinką ir “gaudo” atsiradusius naujus objektus.

Kam mokėti, jei galima nemokamai?

Pasirinkimas išties didelis. Kalbant apie efektyvumą, nenuginčijamas faktas yra tas, kad geriausiai suveikia daugiausiai lankytojų pritraukiančios svetainės. Tačiau efektyvumas ne visada matuojamas eurais, o ir investicija tarkim į seniausiai veikiantį portalą už 20 eurų taip pat ne visada duoda geriausius rezultatus. Taigi kyla klausimas: o gal turimą biudžetą paskirstyti keliems po du ar vien eurą? Pasikartosime – kuo daugiau, tuo geriau. Juk ne visiems patinka aruodas, kiti mėgsta domoplius arba naudojasi tik skelbiu.lt. Todėl skelbimo įdėjimas viename iš jų, laukiamo rezultato gali neduoti.

Juolab, kad nt pardavimas ar nuomos pasiūlymas yra pakankamai ilgas procesas. Kita vertus, o kodėl neišnaudojus parduodant kotedžą Vilniuje ir nemokamų paslaugų. Kitaip tariant, kuo daugiau “paliksite pėdų” internete, tuo greičiau jus suras klientas. Vienintelė problema yra ta, kad kokybiškų nemokamų nekilnojamojo turto skelbimų portalų yra nedaug ir atsirinkti yra sunku. Visgi praktika rodo, kad tai yra įmanoma, nes kiekvienas daiktas turi savo pirkėją.