Categories
Be kategorijos

Prie žaliųjų stalų rungtyniavo ir jaunimas, ir veteranai

Rungtyniaujant dviejų minusų sistema, negailestingi burtai suvedė net tris pajėgiausius miesto biliardininkus. Jie pakeliui į finalą turėjo susitikti tarpusavyje. O finale, kaip ir buvo prognozuojama, laukė miesto POOL-8 čempionas Audrius Armonas.

Pirmąja burtų auka tapo miesto POOL-8 vicečempionas Artūras Žukas. Jis pakeliui į finalą 2:3 nusileido Linui Kochanauskui. Tačiau ir pastarajam nepavyko įveikti trečio pagal reitingą miesto biliardininko Manto Petraičio.

Finalinę dvikovą tarp A.Armono ir L.Petraičio užtikrintai 5:2 laimėjo miesto čempionas – dar kartą patvirtino aukštą meistriškumą. Trečiąją vietą iškovojo L.Kochanauskas.

Varžėsi veteranai

Vilniuje vyko tradicinis Lietuvos biliardo veteranų čempionatas. Jame dėl čempionų vardų kovojo 50 dalyvių, suskirstytų į tris amžiaus grupes. Medalių siekė ir šeši panevėžiečiai.

50-60 metų grupėje Valentinas Barauskas tarp dešimties konkurentų liko ketvirtas. 60-70 metų grupėje tarp septyniolikos dalyvių rungtyniavo ir panevėžiečiai Rimantas Labunskas ir Andrius Marčiulionis. Ir R.Labunskui iki medalio pritrūko vieno žingsnio – jis liko ketvirtas, o A.Marčiulionis – aštuntas.

Pagaliau čempionato medalį pavyko iškovoti Panevėžio miesto biliardo pagrindiniam propaguotojui Mariui Gečui, rungtyniavusiam per 70-ies metų grupėje. Jis iš čempionato grįžo su bronzos medaliu. Tarp aštuonių šio amžiaus žaidėjų panevėžiečiai Stanislovas Rimėnas ir Tauras Montvilas pasidalijo 5-6 vietas.

Beje, čempionato metu Lietuvos biliardo federacija nutarė 2007 metais Panevėžyje surengti du tarptautinius biliardo turnyrus, kuriuose dalyvaus pajėgiausi Lietuvos bei užsienio šalių POOL-8 meistrai.