Categories
Be kategorijos

V.S.Buterlevičiaus bylą perėmė Generalinė prokuratūra

Lietuvos generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiasis prokuroras Algimantas Kliunka vakar nurodė Panevėžio apygardos prokuratūrai perduoti su finansine parama sportui susietą bylą Generalinei prokuratūrai.

Ikiteisminį tyrimą dėl galimo sukčiavimo, apgaulingos buhalterinės apskaitos tvarkymo ir dokumentų klastojimo organizavo ir kontroliavo bei jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo (ONKT) skyriaus prokurorai. Tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdyba.

Prokurorai buvo įteikę pranešimą apie įtarimą dėl galimo sukčiavimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo ir dokumentų klastojimo Vytautui Steponui Buterlevičiui. Taip pat prokurorai pareiškė įtarimus dar keliems asmenims, susietiems su šiuo ikiteisminiu tyrimu.

Kaip jau buvo pranešta ikiteisminio tyrimo pradžioje, įtariama, kad teikiamos sportui finansinės paramos dalis galėjo vėl grįžti pas paramos davėją. Klastojant dokumentus, apgaulingai tvarkant buhalterinę apskaitą, buvo slepiamos įmonės pajamos ir pasisavinamos didelės lėšos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *