Categories
Be kategorijos

„VIP Martini Club“ – pasaulinė šokių muzikos žvaigždė

Hitas gimė Rusijoje

Iš Olandijos kilęs, šiuo metu Didžiojoje Britanijoje gyvenantis Mertijn ten Velden daugeliui besidominčiųjų šokių muzika žinomas savo kūriniu „I Wish U Would“. Šis prodiuserio ir diskžokėjo darbas dienos šviesą išvydo praėjusią vasarą bei akimirksniu okupavo pasaulio radijo stočių eterį. Ne išimtis čia ir Lietuva – „I Wish U Would“ iki šiol „sukasi“ lietuviškos radijo stoties „Zip FM“ eteryje.

Martijn ten Velden „I Wish U Would“ išleidusi įrašų kompanija pasakoja miglotą kūrinio atsiradimo istoriją. Teigiama, jog grodamas viename Rusijos klube Martijn ten Velden leidosi į intymius santykius su gražuole rusaite. Vėliau merginą iš diskžokėjo pasiglemžę Rusijos gangsteriai atėmė ir plokšteles. Kitą dieną jis esą sulaukęs merginos skambučio su prašymu pasilikti dar kelioms dienoms.

Skrendant lėktuvu namo Martijn ten Velden galvoje vis sukosi aistringos gražuolės žodžiai „I wish you would…“, kurie vėliau pateko į jau pradėtą kurti dainą. „Kiek šioje istorijoje yra tiesos, sužinosime iš paties Martijn ten Velden“, – įsitikinęs kitas renginio svečias Andrius Rio.

Garsėja šventine nuotaika

Anot lietuvių diskžokėjo, Martijn ten Velden garsėja sugebėjimu kurti šventinę atmosferą. Anglijos olandas jau viešėjo Vilniaus ir Kauno klubuose – abu kartus diskžokėjas buvo kviečiamas į šventes. Vasaros pabaigoje Martijn ten Velden Vilniuje padėjo pristatyti nuotaikingą house muzikos rinkinį „Sobieski Uogos™: Glam Gallery“. Pirmąją šokių muzikos kompiliaciją, vienu metu išleistą Lietuvoje ir Latvijoje, įrašė Andrius Rio ir latvių diskžokėjas Bogdan Taran.

Šio mėnesio pradžioje Martijn ten Velden jau linksmino vienerių metų gimtadienį šventusio Kauno klubo „Exit“ lankytojus. „Kauno klubas rinkosi šį diskžokėjų būtent dėl išskirtinės renginio nuotaikos, praturtintos pačia šviežiausia pasaulio šokių muzika. Neabejoju, kad šio atlikėjo pasirodymas Panevėžyje puikiai sutaps su kalėdine žiemos švenčių dvasia“, – sakė Andrius Rio.

Renginys klube „VIP Martini Club“ išsiskirs ir naujausiais technologiniais sprendimais, lydinčiais visus „Sobieski Uogos™“ ženklu pažymėtus renginius. Klubo lankytojų nuotaiką kurs galingi lazeriai ir erdvūs vaizdo ekranai. Specialiai šiam renginiui į „VIP Martini Club“ atvyks seksualumu garsėjančios „Atari“ šokėjos.

„Sobieski Uogos™“ renginiai, laikomi Lietuvos klubinės kultūros kokybės ženklu, į Panevėžį atvyksta pirmą kartą. Iki šiol šio ciklo renginiai su pasauliniais įvairių šokių muzikos stilių lyderiais šokių muzikos mėgėjus pažindino tik Kauno ir Vilniaus klubuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *