Kategorijos
Be kategorijos

Žinomo futbolininko taurė atiteko Panevėžio komandai

Turnyro kovas stebėjo ir nugalėtojus bei prizininkus apdovanojo pats taurės steigėjas, buvęs ekranietis, ne kartą Lietuvai nacionalinėje futbolo rinktinėje atstovavęs ir šiuo metu Ukrainoje rungtyniaujantis D.Gleveckas. Varžybose dalyvavo 10 komandų – po dvi iš Panevėžio ir Rygos bei po vieną iš Šiaulių, Kauno, Šilutės, Trakų, Marijampolės ir Vilniaus.

Mūsų miestui atstovavo KKSC ir “Komex” ekipos. Pastaroji ir tapo turnyro nugalėtoja. Antrąją vietą užėmė Vilniaus futbolo mokyklos jaunieji futbolininkai, o trečiąją – šilutiškiai.

Geriausiu varžybų vartininku išrinktas Marius Suvaizdis. Absoliučiai geriausio turnyro žaidėjo prizą iš D.Glevecko rankų atsiėmė panevėžietis Simonas Stankevičius. Nugalėtojų komandoje geriausiu žaidėju tapo Kevinas Pavlijus. KKSC ekipos gariausiu futbolininku pripažintas Edvinas Šeškas.

Turnyro nugalėtojais, be jau minėtų žaidėjų, tapo šie “Komex” futbolininkai: Gabrielius Jarašūnas, Tomas Veliulis, Rokas Preidys, Edvinas Dambrauskas, Radvilas Jakubonis, Deividas Stankūnas, Aivaras Meškinis, Adomas Grinevičius.

Šį savaitgalį D.Butkaus auklėtiniai dalyvaus Rygoje rengiamame tarptautiniame turnyre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *