Kaip išsirinkti naują telefoną?

Rinkoje yra tiek daug skirtingų išmaniųjų telefonų modelių ir funkcijų, todėl gali būti sunku suprasti, kuris telefonas jums tinka. Išmaniojo telefono nereikėtų rinktis lengvabūdiškai, nes nuo jo gali priklausyti, kaip gerai galėsite bendrauti, dirbti ir žaisti daugelį metų. Kad būtumėte tikri, jog išsirinkote savo poreikius puikiai atitinkantį išmanųjį telefoną, prieš pirkdami apsvarstykite šiuos svarbius veiksnius.

Išanalizuokite savo poreikius ir biudžetą

Prieš pradėdami lyginti skirtingus išmaniųjų telefonų modelius ir funkcijas, skirkite šiek tiek laiko savo dabartiniams poreikiams ir biudžetui išanalizuoti. Nustatykite, kaip dažnai kasdien naudojate telefoną ir kokioms užduotims ar veiklai dažniausiai jį naudojate. Taip pat pagalvokite apie jums svarbiausius telefono aspektus, pavyzdžiui, akumuliatoriaus veikimo trukmę ar fotoaparato kokybę, tada ieškokite, kokia funkcija pagal šias specifikacijas yra svarbiausia. Galiausiai pažvelkite į savo biudžetą ir nustatykite jums tinkamiausią kainos intervalą. Nenorite užstrigti su per brangiu prietaisu arba su jūsų poreikių neatitinkančiomis funkcijomis.

Ištirkite skirtingus modelius

Kai jau įsivaizduojate, kokio tipo telefonas atitinka jūsų biudžetą ir daugumą jūsų poreikių, pradėkite tyrinėti įvairius tos kategorijos telefonų modelius. Įsitikinkite, kad ieškote patikimų atsiliepimų, kad žinotumėte, ką apie kiekvieną modelį sako kiti žmonės. Atsižvelkite į visas problemas, apie kurias jie galėjo pranešti savo apžvalgose, kad priimdami sprendimą galėtumėte išvengti galimų problemų. Taip pat palyginkite prietaisų specifikacijas, kad suprastumėte visus jų skirtumus – net jei dviejų panašių telefonų kaina skiriasi nedaug – ir galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą, kuris iš jų jums tinkamiausias.

Palyginkite telefonų tiekėjus

Susiaurinę galimų telefonų sąrašą, pradėkite lyginti įvairius paslaugų teikėjus, kad sužinotumėte, kuris iš jų suteiks geriausią pasiūlymą dėl jus sudominusio įrenginio. Atkreipkite dėmesį į tokius dalykus, kaip mėnesio plano kaina, duomenų kiekis, tarptautiniai tarifai, klientų aptarnavimo įvertinimai ir atsiliepimai bei bet kokie papildomi privalumai (pvz., nemokamos transliacijos paslaugos). Taip pat atsižvelkite į tai, ar jie leidžia klientams prireikus pritaikyti savo planą, ar užsiregistravę pas juos vartotojai turi atskirai pirkti papildomas paslaugas ar priedus. Tai padės užtikrinti, kad nepriklausomai nuo to, kuris paslaugų teikėjas siūlo geriausius pasiūlymus kiekvienam įrenginiui; jis taip pat teikia puikias klientų aptarnavimo paslaugas, jei kas nors nutiktų naudojantis arba kuriant paskyrą pas jį.

Išbandykite įrenginį

Prieš pasirinkdami konkretų telefono modelį ar paslaugų teikėją, jei įmanoma, išbandykite bet kurį įrenginį, kad prieš priimdami galutinį sprendimą dėl jo geriau įsivaizduotumėte jo veikimą asmeniškai. Apsilankykite tokiose parduotuvėse, kur parduotuvių darbuotojai gali atsakyti į konkrečius klausimus apie tam tikrus įrenginius ir leisti klientams išbandyti tam tikras funkcijas (pvz., naudotis interneto naršyklėmis). Jei tai neįmanoma, ieškokite internete „YouTube” vaizdo įrašų, kuriuose technologijų apžvalgininkai išsamiai aptaria įvairius savo patirties su tam tikrais produktais aspektus nuo išpakavimo iki įdiegimo. Tai suteiks daugiau informacijos, nei vien tik skaitydami internetines apžvalgas, todėl galėsite tiesiogiai palyginti prietaisus, neturėdami prieigos prie pačių fizinių prietaisų.

Pagalvokite apie ilgalaikes išlaidas

Rinkdamiesi įrenginį atsižvelkite ne tik į pradinę kainą, bet ir į ilgalaikes išlaidas, susijusias su jo naudojimu. Pavyzdžiui, ne kiekvienas paslaugų teikėjas siūlo neribotus duomenų planus, o tai reiškia, kad kai kuriuos telefonus gali tekti dažniau atnaujinti, nes laikui bėgant jų naudojimas didėja. Be to, kai kurie modeliai siūlo spartesnius procesorius, palyginti su kitais, o tai gali reikšti mažesnį vėlavimą, kai naudojamos daug procesoriaus reikalaujančios programos, tačiau jie taip pat paprastai kainuoja gerokai brangiau nei žemesnės klasės analogai. Tai ypač svarbus veiksnys apsvarstyti perkant flagmanų modelius, nes jie paprastai būna didesnės pradinės išlaidos, palyginti su vidutinės pakopos pasiūlymais, bet beveik visada apima pažangiausias funkcijas, tokias kaip USB -C įkrovimo prievadai 5G suderinamumas .. Be to, atsižvelgiant į sutartinius įsipareigojimus, kurių reikalauja paslaugų teikėjai, pvz. Visi šie veiksniai vaidina vaidmenis, lemiančius bendras nuosavybės išlaidas energija, įdėta į jų tyrimą dabar gali sutaupyti pinigų ateityje.

Atnaujinimai

Prieš pirkdami išmanųjį telefoną, patikrinkite pačioje sistemoje įdiegtas saugumo priemones. Dauguma šiuolaikinių telefonų naudoja „Google Android” „Apple iOS” operacines sistemas, kurios abi turi patikimas saugumo priemones, apsaugančias nuo įsilaužimų, kenkėjiškų programų ir piktavališkų ketinimų. Be to, gamintojai reguliariai atnaujina sistemą, ištaisydami klaidas, pataisydami esamą programinę įrangą, pridėdami naujų funkcijų. Kartais senesnės OS versijos nebepalaikomos, o tai reiškia, kad būtina atnaujinti naują modelį, o kitais atvejais nežymūs pakeitimai, padaryti palaikant senesnes versijas, vis tiek gauna reikiamus atnaujinimus, kad būtų saugūs.

Įsigyjant tinkamą išmanųjį telefoną reikia atlikti nemažai tyrimų, kad suprastumėte asmeninius reikalavimus, subalansuotumėte kainos ir vertės santykį, palyginti su šiandien rinkoje esančiomis galimybėmis. Kai kurie veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, apima operacinės sistemos tipą, turimus pasirinkimus, siūlomų planų tipus, teikėją, leidžiantį išbandyti prietaisą, taip pat svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Be to, reikia patikrinti, ar į sistemą įdiegtos saugumo priemonės, atnaujinimai užtikrina, kad naujausia versija, kurioje veikia dabartinis protokolas, apsaugo naudotojo duomenis. Taigi prieš priimant galutinį sprendimą nuodugniai ištirti garantuos, kad rasite idealiai tinkantį individualiems poreikiams ir sutaupysite laiko bei pinigų.