Verslobalsas

Panevėžyje veikia daug skirtingų verslų ir egzistuoja daug pirkėjų. Tai suprantama, nes Panevėžys – vienas didžiausių miestų Lietuvoje. Todėl labai svarbu atspindėti verslo balsą, kad galėtume turėti kuo demokratiškesnę ir labiau gyventojų ir pirkėjų nuomonę ir poreikius atsipindinčią visuomenę.

Šią informaciją atnaujinsime reguliariai, o norintys pridėti komentarą nuo savęs ar reklamuoti savo verslą gali susisiekti su mumis. Rašykite mums į paštą info@paneveziobalsas.lt.

Finansai ir paskolos

Paskolos yra labai svarbi paslauga, kurią teikti gali įvairiausios įstaigos. Lokali Panevėžyje yra Panevėžio kredito unija. Bet paskolas, kreditus ir kitas finansų paslaugas galite gauti internetu, dabar nebereikia, kad verslas būtų fizinėje lokacijoje. Tokiam tikslui pasiekti, viską, ko reikia, rasite čia.

Autosalonai

Autosalonai yra kitas nuo kasdienių rūpesčių neatsiejamas verslas. Beveik visi turi automobilį, kuriam kartais kažkas nutinka ir jį reikia staigiai pataisyti. Čia paslaugos internetu negausi, reikia realiai aptarnaujančio salono. Visus Panevėžio automobilių servisus rasite čia.

Grožio salonai

Grožio salonai yra dar vienas paslauga, kur privalomas fizinis aptarnavimas. Panevėžys garsėja savo grožio specialistų pasiūla ir šių paslaugų kokybe. Visus tokius verslus rasite čia.