Penki patarimai tiems, kurie perka būstą ir ieško pigiausių įrengimo sprendimų

Tai perkate būstą ir norite jį įsirengti kuo pigiau? Džiaugiamės, kad skyrėte savo laiką perskaityti šį straipsnį, mat jame pateiksime įvairių patarimų, idėjų bei nuomonių, kurie ir kurios turėtų padėti būsimiems būsto pirkėjams išvengti permokų ir perdėtai išpūstų išlaidų. Kadangi būsto kainos Lietuvoje ir taip nuolatos auga, dauguma pirkėjų jaučiasi permokantys – atsiradus galimybei sutaupyti, tikrai verta ja pasinaudoti. Dėl to pereikime prie reikalo esmės ir sužinokime, kaip galima pigiau įsirengti naujai įsigytą būstą!

Viską planuokite į priekį

Tiek matavimus, tiek preliminarius medžiagų kiekius, baldų dydžius, spalvų gamas ir visus kitus interjero įrengimo aspektus būtinai planuokite į ateitį. Kodėl? Ogi todėl, kad tada galėsite ne tik pasinaudoti nuolaidomis (kurios ne visada būna vieną dieną), tačiau taip pat aiškiai žinosite kokius žingsnius atlikti tam, kad būstas būtų įrengtas. Pasitaiko ir tokių situacijų, kad tai, jog trūksta kėdžių ar stalo žmonės pastebi gerokai per vėlai. Dėl to planuoti tikrai verta.

Dar vienas svarbus akcentas – meistrai bei jų užimtumas. Jeigu meistrai savo darbą atlieka gerai, jų užimtumas tikrai gali gerokai sujaukti jūsų planus. Paprastai yra bent 4-6 savaičių eilė, norint gauti remonto ar apdailos darbų paslaugas (nebent turite pažinčių ar pažįstamų, kurie galėtų kažką suderinti). Taip pat norintiems sutaupyti patarsime, kad tokiu atveju daug geriau yra samdyti ne darbus atliekančią įmonę, o pagal verslo liudijimus ar individualią veiklą dirbančias komandas. Taip tikrai nemažai sutaupysite, mat nereikės mokėti pridėtinės vertės mokesčio.

Mes nieko neskatiname ir nieko neturime omenyje, bet pastaruoju variantu galima mokėti ir grynais.

Medžiagas pirkite patys

Net, jeigu įdarbinote meistrus, kurie turi gerus atsiliepimus ir rekomendacijas – medžiagas pirkite patys ir jų pirkimo nepatikėkite niekam kitam. Tegu geriau meistrai nurodo, ko ir kiek reikia, jūs patys nupirksite.

Dažnai pasitaiko, kad dėl to, jog vengia medžiagas pirkti patys, žmonės gerokai išpučia savo būsto įrengimo išlaidas.

Kur galite, darykite patys

DIY yra puikus būdas sutaupyti lėšas, kurios įprastai keliautų meistrų darbui ar kitiems dalykams. Užuot pirkę jau surinktus, prabangius baldus, galite įsigyti kuklesnį, dar nesurinktą baldą ir per dieną ar pusantros, neturėdami nė menkiausių meistravimo įgūdžių – pastatyti stalą, komodą, spintą ar kitą baldą. Tam tikrai nereikia didelio mokslo, o taip praleistas laikas nenueis perniek, mat pagerinsite savo supratimą apie baldus bei geriau žinosite kaip daiktas sukonstruotas, tad žinosite silpnąsias ir stipriąsias jo vietas.

Galų gale – jausmas, kuris užpildo vidų, kada namuose stovi jūsų sukonstruoti daiktai – dešimt, jeigu ne šimtą kartų geresnis už tą, kuris yra tada, kai baldus pirkote jau pagamintus.

Buitinę techniką ar kitą namų techniką pirkite internetu

Turbūt nežinote, bet internetinėse parduotuvėse kainos būna kiek mažesnės. To priežastys yra įvairios, tačiau gilintis šiuo atveju nėra prasmės, juk svarbu sutaupyti!

Ne tik tai, kad galite rinktis pristatymą iki durų, bet štai skalbimo mašinos iš varle.lt ar bet kuri buitinė technika turi ir žemiausios kainos garantiją. Tai yra tokia funkcija, kuri leidžia būti ramiems(-ioms) dėl to, kad nepermokate už pirkinį. Jau pačiame prekės puslapyje galite matyti detalų kainų palyginimą tarp varle.lt ir kitų parduotuvių. Palyginimo nauda – visada žinosite, kad šioje parduotuvėje gaunate geriausią kainą.

Rinkitės universalesnius baldus

Dar vienas būdas, kaip galima sutaupyti – universalūs baldai. Sofa-lova, išstumiami foteliai, lengvai reguliuojami stalai, keičiamo aukščio kėdės ir kiti daugiafunkciai baldai užkerta kelią tolimesnėms išlaidoms bei puikiai atlieka savo misiją. Vietoje to, kad reikėtų pirkti daug naujų daiktų, pakaks įsigyti vieną baldą.